Ventilátor GLOBO 03623 KELLO, LED 40W 1900lm 3000-6000K, bílý a stříbrný kov, stropní
Stropní ventilátor, kov bílý a stříbrný, akryl bílý, motor 18W, 6 úrovní, časovač, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, ? 580, V: 230, včetně 1xLED 40W 230V, 1900lm, změna barvy světla 3000-6000K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Katalog Novelties Spring 2021 |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.38 kg |
| EAN: | 9007371401352 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/882044 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 580 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
