Ventilátor VENTS TT 125 potrubní 1009543 eleman
Potrubní ventilátor VENTS TT 125 - model s kuličkovými ložisky.
Potrubní axiální plastový ventilátor Vents TT je určen k odsávání nebo přívodu vzduchu v bytových a nebytových prostorách jako jsou koupelny, kuchyně, restaurace, obchody, kanceláře a podobně. Vzhledem ke svým technickým parametrům lze ventilátor připojit k delšímu vzduchotechnickému potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Díky kvalitnímu plastovému materiálu jsou ventilátory tiché a ideální na provoz v prostorách s vyšší vlhkostí. Speciálně navržená konstrukce ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž a čištění. Ventilátor má motor se dvěma vinutími, což umožňuje přepínání mezi dvěma rychlostmi. Ventilátor s označením "T" má zabudovaný časovač, označení "S" znamená zvýšený výkon motoru ventilátoru.
PARAMETRY PRODUKTU
- Napájení [V/Hz]:230 / 50
- Příkon [W]: 37
- Jmenovitý proud [A]: 0.27
- Průtok vzduchu [m3/hod]: 280
- Akustický hluk [dB/3m]: 37
- Teplota vzduchu max. [°C]: 60
- Krytí [IP kód]: IPX4
- Průměr [mm]: 125
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 4823016238184 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 246 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 60 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 280 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
