Ventilátorový ohřívač CK 20 Premium displej s regulátorem 2kW 230V hliníkový kryt Stiebel-Eltron 237835
Ventilátorový ohřívač CK 20 Premium displej s regulátorem, příkon 2kW, určeno pro rychlé vytopění místnosti např. koupelny
nástěnný ventilátorový elektrický rychloohřívač CK 20 Premium pro přechodné a doplňkové vytápění nebo plnohodnotné vytápění v koupelně s příkonem 2000W, LCD vestavěným regulátorem v bílé barvě s krytem z 3mm hliníku
- Teplotu místnosti lze plynule nastavovat na integrovaném regulátoru teploty
- Splňuje podmínky ErP nařízení EU 2015/1188 – ekodesign
- Vysoce kvalitní design s krytem z 3mm hliníku
- Tichý režim s 1kW základním topným stupněm a výkonným 2kW rychlým topným stupněm
- Týdenní časovač s 3 časovými programy, funkce protimrazové ochrany a rozpoznání otevřeného okna
- S 120 minutovým krátkodobým časovačem
- Bezpečnost díky ochraně proti přehřátí
- Elektrické krytí IP 24, třída ochrany I
- Elektronický ovladač s osvětleným LC displejem
- Samočinné ovládání: Výpočet doby předehřevu v režimu časovače je automatický
- Spínač ZAP / VYP s vypnutím všech pólů
- Časová rezerva chodu během přerušení napětí až 12 hodin
technická specifikace :
příkon : 2000W
typové označení : CK 20 Premium
elektrické připojení : 230V jednofázově 1/N pomocí vidlice do zásuvky u přívodního kabelu (je součástí výrobku)
kmitočet : 50Hz
jmenovitý proud : 8,7 A
hmotnost : 5,4 kg
barva : bílá
rozsah nastavení teplot regulátoru : 5-30°C
kryti : IP24
třída ochrany : I (s ochranným uzemněním)
provozní hlučnost : 46 dB
rozměry :
výška : 469 mm
šířka : 345 mm
hloubka : 126 mm
typové označení výrobce : 237835
výrobce : Stiebel-Eltron Německo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímotopné rychloohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.35 kg |
| EAN: | 4017212378359 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 345 mm |
| Hloubka (mm): | 126 mm |
| Výška (mm): | 470 mm |
| Krytí (IP): | IP24 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Množství vzduchu: | 44,1 - 71,6 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Výkon motoru: | 11 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
