Ventilátorový ohřívač CK 20 trend LCD displej s regulátorem 2kW 230V plastový kryt Stiebel-Eltron 236653
Ventilátorový ohřívač CK 20 trend, LCD displej s regulátorem, příkon 2kW, určeno pro rychlé vytopení místnosti např. koupelny
nástěnný elektrický ventilátorový rychloohřívač CK 20 trend LCD pro přechodné a doplňkové vytápění nebo plnohodnotné vytápění v koupelně s nárazuvzdorným plastovým krytem s příkonem 2kW v bílé barvě od výrobce Stiebel-Eltron
- teplotu místnosti lze plynule nastavovat na integrovaném regulátoru teploty s LCD displejem
- 3 stupňová bezpečnostní koncepce se samoregulačními topnými tělesy PTC, relé pro hlídání teploty a teplotní tavnou pojistkou spolehlivě chrání proti přehřátí
- Splňuje podmínky ErP nařízení EU 2015/1188 – ekodesign
- 24 hodinový časovač se 3 programy adaptivní, samoučící funkce v režimu časovače, rozpoznání funkce "otevřené okno"
- Kompaktní přístroj v plastovém nárazuvzdorném krytu
- Samoregulační topné těleso PTC
- Funkce ochrany před zamrznutím (+7°C)
- Vláknové sítko v sání vzduchu
- Tichý provoz
technické parametry :
- příkon : 2 kW
- typové označení : CK 20 trend LCD
- elektrické připojení : 230V jednofázově 1/N do zásuvky pomocí vidlice na přívodním kabelu, která je součástí ohřívače
- kmitočet : 50 Hz
- jmenovitý proud : 8,7 A
- hmotnost : 2,5 kg
- barva : bílá
- rozsah nastavení teploty : 7-35°C
- kryti : IP24
- třída ochrany : II
- provozní hlučnost při spuštění ventilátoru : 49 dB
rozměry :
výška : 400 mm
šířka : 275 mm
hloubka : 131 mm
typové označení výrobce : 236653
výrobce : Stiebel-eltron Německo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímotopné rychloohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 4017212366530 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 275 mm |
| Hloubka (mm): | 131 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP24 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Množství vzduchu: | 80 - 80 |
| Typ ventilátoru: | Odstředivý |
| Výkon motoru: | 25 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
