VENTS D 150x150 plastová revizní dvířka 1009790 eleman
VENTS D 150x150 - plastová revizní dvířka, barva bílá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastová revizní dvířka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4823016213181 |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Materiál: | Plast |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
