Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 220V-průmyslové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| EAN: | 8585007343241 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP54 |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Rozměr příruby: | 50x50 mm |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Výrobní společnost : | SEZ-CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Jihlavská 2512/34 591 01 Žďár nad Sázavou |
| E-mail : | sez@sez-cz.cz |
