Víčko krabice 68 univerzální KO 68 s trnem bílé Kopos
víčko krabice univerzální KU68
popis :
materiál: samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Průměr: 80 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
použití :
pro konečné zakrytí odbočných nebo rozvodných krabic řady KU 68 a KPM 64/LU.
popis :
materiál: samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Průměr: 80 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
použití :
pro konečné zakrytí odbočných nebo rozvodných krabic řady KU 68 a KPM 64/LU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství krabic-víčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| EAN: | 8595057600539 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Druh upevnění: | Šroubovací víko |
| Množství v balení: | 100 |
| Plombovatelné: | Ne |
| Pro průměr krabice/skříně: | 73 - 73 mm |
| Provedení: | Ochranný stavební kryt |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Se šrouby: | Ne |
| Tvar: | Kulaté |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
