Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství krabic-víčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| EAN: | 8595057633971 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Druh upevnění: | Šroubovací víko |
| Množství v balení: | 1 |
| Plombovatelné: | Ne |
| Pro průměr krabice/skříně: | 103 - 103 mm |
| Provedení: | Ochranný stavební kryt |
| Průměr (mm): | 113 mm |
| Se šrouby: | Ne |
| Tvar: | Kulaté |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
