Víčko krabice lištové LK 80X28R/1 tmavý dub Kopos VLK 80/R_I2
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice lištové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595568936394 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Délka (mm): | 81 mm |
| Druh upevnění: | Šroubovací víko |
| Množství v balení: | 10 |
| Plombovatelné: | Ne |
| Pro délku krabice/skříně: | 81 mm |
| Pro šířku krabice/skříně: | 81 mm |
| Provedení: | Ochranný stavební kryt |
| Se šrouby: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
