Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství krabic-víčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.062 kg |
| EAN: | 8595057600591 |
| Barva: | Ostatní |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Druh upevnění: | Víko s pružinou |
| Množství v balení: | 10 |
| Plombovatelné: | Ne |
| Pro průměr krabice/skříně: | 73 - 73 mm |
| Provedení: | Zaslepovací kryt |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se šrouby: | Ne |
| Tvar: | Kulaté |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
