Vidlice 16A, 3pólová 230V IP67 šroubová svorka PCE 0132-6
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 16A 3póly, 2póly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 9003399125294 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Modrá |
| Měnič fází: | Ne |
| Napětí dle EN 60309-2: | 230 V (50+60 Hz) modrá |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Vývodková matice |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
