Vidlice 16A, 4pólová 500V IP44 TWIST šroubová svorka PCE 014-7
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 16A 4póly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.127 kg |
| EAN: | 9003399134579 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Hodinový úhel: | 7 h |
| Identifikační barva: | Černá |
| Měnič fází: | Ne |
| Napětí dle EN 60309-2: | 500 V (50 Hz 60) černá |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Vývodková matice |
| ? Počet pólů: | 4 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
