Vidlice 16A, 5pólová 400V IP44 TURBO TWIST bezšroubová vidlice PCE 015-6TT
K sestavení vidlice nepotřebujete žádné šroubky.
• vzájemným potočením krytu vůči konektorové části dojde k uzamknutí
bajonetového uzávěru a spojení obou částí. Tento systém oproti šroubovému
spoji výrazně zkracuje dobu montáže.
Funkčí design
• při spojování a rozpojování oceníte jak perfektně padne do ruky.
Bezšroubové připojení vodičů pomocí rychloupínacích svorek.
• vzájemným potočením krytu vůči konektorové části dojde k uzamknutí
bajonetového uzávěru a spojení obou částí. Tento systém oproti šroubovému
spoji výrazně zkracuje dobu montáže.
Funkčí design
• při spojování a rozpojování oceníte jak perfektně padne do ruky.
Bezšroubové připojení vodičů pomocí rychloupínacích svorek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 16A 5pólů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.156 kg |
| EAN: | 9003399230103 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Červená |
| Měnič fází: | Ne |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Vývodková matice |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Připojovací technika: | Bezšroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
