Vidlice 32A, 4pólová 400V IP67 šroubová svorka PCE 0242-6
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 32A 4póly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.241 kg |
| EAN: | 9003399136603 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Červená |
| Měnič fází: | Ne |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Vývodková matice |
| ? Počet pólů: | 4 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 32 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
