Vidlice 32A, 5pólová 400V IP44 Quick-Connect bezšroubová svorka Bals 2148
Vidlice 32A 5P 400V IP44 Bals 2148
proud: 32A
poče pólů: 5P (3P+N+PE)
napětí: 400V
krytí: IP44
technologie připojení: bezšroubové svorky
max. průřez vodiče: 6mm2
výška: 178mm
šířka: 79mm
hloubka: 88mm
připojení: přímé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 32A 5pólů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4024941021487 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva RAL: | 3000 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Červená |
| Měnič fází: | Ne |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Vývodková matice |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Připojovací technika: | Bezšroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 32 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | Bals Elektrotechnik GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Burgweg 22 D - 57399 Albaum Kirchhundem Germany |
| E-mail : | info@bals.com |
