Vidlice 32A, 5pólová 400V IP44 TWIST s měničem fáze šroubová svorka PCE 7025-6
Technické parametry:
Jmenovité napětí: 400V
Jmenovitý proud: 32A
Materiál: plast
Počet pólů: 5
Připojení vodičů: šroubové
Hmotnost: 257 g
Stupeň krytí: IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 32A 5pólů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.234 kg |
| EAN: | 9003399702563 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Červená |
| Měnič fází: | Ano |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Vývodková matice |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 32 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
