Vidlice 5538N-C01705 S přímá, šedá, 48V/10A - AC/DC
Vidlice s plochými kontakty s přímým vývodem
Pouze pro zásuvky typu 5515N (dodává ABB s.r.o.)
Uspořádání kontaktů: K
10 A, 48 V AC/DC
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²)
Řazení: 2P
Pouze pro zásuvky typu 5515N (dodává ABB s.r.o.)
Uspořádání kontaktů: K
10 A, 48 V AC/DC
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²)
Řazení: 2P
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice speciální, nízká napětí, nestandardní vzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595017259692 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 48 V |
| Množství v balení: | 10 |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Propojovací konektor: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
