Vidlice boční, bílá, spojení krytu a vložky pružnými úchyty, 5537-2004, ABB
Vidlice dvojpólová s dvojími ochrannými kontakty, s postranním vývodem
Spojení krytu a vložky s kolíky je provedeno pružnými úchyty.
16 A, 250 V AC
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²)
Řazení: 2P+PE
Spojení krytu a vložky s kolíky je provedeno pružnými úchyty.
16 A, 250 V AC
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²)
Řazení: 2P+PE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 230V, přímé, boční, PVC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595017214332 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Množství v balení: | 60 |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Pravoúhlé |
| Propojovací konektor: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
