Vidlice IP54/250V/16A - domovní, plastová, černá, robustní typ 1165 Famatel
Vidlice 1165 IP54/16A/250V/50/60Hz - PLAST, domovní, černá, přímá. Závěsné očko. Materiál těla plast PA6.
Vidlice jsou navrhženy tak, aby odolaly náročným podmínkám. Krytí IP54 zajišťuje, že jsou dostatečně těsné a odolné, aby ochránily elektrické spoje před nežádoucím průnikem vlhkosti a prachu. Robustní tělo zaručuje velmi dobrou mechanickou odolnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice gumové, pryžové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| EAN: | 8429760810377 |
| Materiál: | Plast PA6 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
