vidlice přímá ČSN/DIN pro 2 systémy zásuvek
kryt polypropylén
vložka polyamid
230V / 16A
kryt polypropylén
vložka polyamid
230V / 16A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidlice 230V, přímé, boční, PVC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4008224238540 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 50 |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Provedení: | Hybridní zástrčka CEE 7/7 (typ E/F) |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Propojovací konektor: | Ne |
| Výrobní společnost : | Heinrich Kopp GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alzenauer Str. 68 63796 Kahl am Main |
| E-mail : | info@kopp.eu |
