Víko kabelového žlabu VZM 250 SZ šířka 250mm sendzimirově zinkováno ARK-222025 Arkys
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víka, přepážky MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 8592648220251 |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh upevnění: | Šroubovací |
| Povrchová ochrana: | Pásově pozinkováno |
| Šířka víka: | 250 mm |
| Tloušťka materiálu: | 0,8 |
| Vhodné pro drátěný žlab: | Ano |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
