Přisazené LED svítidlo pro nástěnnou montáž . Vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení teras, chodníků, schodišť, nebo fasád domů. Může být použito také v interiéru. Těleso svítidla je vyrobeno z tlakového hliníkového odlitku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660120478 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 220 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Příkon (W): | 12 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 440 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 120 ° |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
