Vrut 8x200 Heco-Topix Plus do dřeva K2 Systems 2004117
Samořezný vrut do dřeva s přírubovou hlavou (Topix) a hvězdicová drážkou (Torx) od Heco.
S evropskou technickou certifikací(ETA).
Drážka Torx odpovídá šroubovákům TX 25/40
Materiál: nerezová ocel A2
Balení: 50 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4251786201143 |
| Barva: | nerez |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Délka (mm): | 200 mm |
| Délka závitu: | 100 mm |
| Horní tvar: | samořezání |
| Kombinovaný závit: | Ano |
| Kvalita materiálu: | Ostatní, jiné |
| Ošetření povrchu: | Opatřené povlakem |
| Otvor pro hlavu: | Ne |
| Průměr dříku: | 8 mm |
| Průměr hlavy: | 18 mm |
| Rozdělení závitů: | částečný závit |
| S frézovanými žebry pod hlavou: | Ne |
| S nepřilnavým povlakem: | Ano |
| S ovčími žebry: | Ano |
| Špička s frézovanými žebry: | Ano |
| Šroubovací systém: | Torx |
| Tvar hlavice: | Ostatní, jiné |
| Tvrzené: | Ano |
| Typ závitu: | hrubý |
| Zápustná hlava: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
