Vrut M8x70 se 6-ti hranou hlavou GZ do plechu HM ARK-219521 balení 100ks
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 18592648195211 |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 70 mm |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Průměr dříku: | 8 mm |
| Velikost klíče: | 13 |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
