Vývodka pro trubky
Technické údaje:
Druh: vývodka
Barva: šedá
Materiál: polypropylen (PP) bezhalogenový
Teplota okolí: T -25 – 90 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Rozměr: 33 x 49 x 19 mm
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Vývodky se fixují na bednění pomocí hřebů a po zatvrdnutí betonové směsi se společně s bedněním odstraní přední víčko. Pro trubky dimenze EN 16, 20. Používají se společně s koncovkami BK .. BV 1620 - koncovky BK 16, BK 20
Technické údaje:
Druh: vývodka
Barva: šedá
Materiál: polypropylen (PP) bezhalogenový
Teplota okolí: T -25 – 90 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Rozměr: 33 x 49 x 19 mm
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Vývodky se fixují na bednění pomocí hřebů a po zatvrdnutí betonové směsi se společně s bedněním odstraní přední víčko. Pro trubky dimenze EN 16, 20. Používají se společně s koncovkami BK .. BV 1620 - koncovky BK 16, BK 20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice do betonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.007 kg |
| EAN: | 8595057621985 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Celková délka: | 21 mm |
| Kvalita materiálu: | Polypropylen |
| Množství v balení: | 40 |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Kulaté |
| Počet kabelů: | 1 - 1 |
| Pro průměr kabelu: | 16 - 20 mm |
| Provedení: | Zavřené |
| Smršťovací technika: | Ne |
| Teplota použití: | -5 - 60 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
