Žárovka B15d/15W trubková 230V do šicího stroje, domácích spotřebičů čirá vláknová NBB
18 x 56 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žárovky se závitem B10, B14, B15 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 8595209903976 |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/668245 |
| Napětí (V): | 230V |
| Příkon (W): | 15W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
