Žárovka do pečící trouby OVEN E14 15W/300°C Ledvance 4050300003108
Technické údaje
- Příkon:15W
- Napětí:230 V
- Barva:čirá
- Životnost:1.000 h
- Délka:50 mm
- Průměr:22 mm
- Patice:E14
- Světelný tok:85 lm
- Barva světla:2700 K
- Energetická třída:G
- Technologie:Klasická
- Stmívatelné:ano
- Jmenovitý příkon:15 W
- Jmenovitý světelný tok:85 lm
- Jmenovitý servisní interval:1.000 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žárovky pro domácí spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4050300003108 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 15 W |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE S. R. O. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
