Žárovka E14,25W hrušková 300 stupňů do sporáků, trub, pekařská NARVA
Hruškové teplotně odolné žárovky pro elektrické sporáky (300°C).
Typ patice: E 14
Příkon (W): 25
Světelný tok (lm): 150 lm
Maximální teplota baňky: 300 stupňů
Maximální teplota patice: 250 stunů
Pracovní teplota okolí: 0 - 300 stupňů
Rozměry (mm): 22 x 48 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčkové, trubkové, hruškové - závit E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595209975737 |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/1163310 |
| Napětí (V): | 230V |
| Příkon (W): | 25W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
