Žárovka E14,R50, 60W bodová matná reflektorová 230V Narva
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektorové, bodové - závit E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595209904065 |
| Výška (mm): | 86 mm |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/1507901 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 51 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Svítivost (lumen): | 540 lumen |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
