Žárovka G9/25W 230V čirá 250lm 2650K do trouby Philips 925723944201
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | G9 halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.006 kg |
| EAN: | 8718699613211 |
| Šířka (mm): | 15 mm |
| Hloubka (mm): | 15 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Barva světla (K): | 2650 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/423260 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 25 W |
| Svítivost (lumen): | 250 lumen |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
