Žárovka halogenová 35W/12V/GU5.3 AC DICHR. HALOGEN
Parametry:
napětí: 12 V
příkon: 35 W
patice: G5,3
barva:
napětí: 12 V
příkon: 35 W
patice: G5,3
barva:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GU5.3 halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595216604361 |
| Délka (mm): | 46 mm |
| Napětí (V): | 12 V |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Příkon (W): | 35 W |
| Vyzařovací úhel (°): | 40 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU5.3 |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | lounge@panlux.cz |
