Žárovka halogenová 50W/12V/GU5.3 průměr 50mm MR16 otevřená 38° EXN se sklem NBB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GU5.3 halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595209905802 |
| Výška (mm): | 44 mm |
| Barva světla (K): | 2900 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/1516894 |
| Napětí (V): | 12 V |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Příkon (W): | 50 W |
| Svítivost (lumen): | 670 lumen |
| Životnost: | 3000 hod. |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
