Žárovka LED 14W R7S 118mm CorePro (ekvivalent 120W), 2000lm, 3000K teplá bílá, Philips 929001353602
Stmívatelný LED lineární zdroj Philips CorePro LEDlinear MV v délce 118 mm se dvěma paticemi R7s o příkonu 14 W nahrazuje klasickou 120 W lineární halogenovou žárovku. Vydává všesměrové teplé bílé světlo 3000 K se silným světelným tokem 2000 lm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice R7s |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696714003 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 118 mm |
| ekvivalent běžné žárovky: | 120W |
| Energetická třída: | D |
| EPREL: | lightsources/397582 |
| Příkon (W): | 14 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Závit-patice (objímka): | R7s |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
