Žárovka LED 14W R7S 118mm CorePro (ekvivalent 120W), 2000lm, 4000K neutrální bílá, Philips 929001353702
Technické parametry:
- Napětí: 220-240V AC
- Patice: R7s
- Příkon: 14 W
- Teplota chromatičnosti: 4000 K
- Barva světla: neutrální bílá
- Světelný výkon: 142,86 lm/W
- Světelný tok: 2000 lm
- Podání barev CRI: >80Ra
- Úhel vyzařování: 140°
- Stmívatelné: ano
- Hmotnost: 95 g
- Rozměry: Ø 29 x 118 mm
- Energetická třída: D
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice R7s |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696714065 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 118 mm |
| Energetická třída: | D |
| EPREL: | lightsources/397583 |
| Příkon (W): | 14 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Závit-patice (objímka): | R7s |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
