Žárovka LED 16,5W/840 CorePro PLL patice 2G11 (4 kolíky) 2100lm 4000K neutrální bílá (náhrada za PL-L 36W) pro tlumivku Philips 929003592702
Technické parametry:
Napětí: 220-240V AC
Patice: 2G11
Příkon: 16,5 W
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Světelný výkon: 127 lm/W
Světelný tok: 2100 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Úhel vyzařování: 160°
Stmívatelné: ne
Hmotnost: 150 g
Rozměry: 17 x 412 mm
Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice 2G11 (4 kolíková patice) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720169157095 |
| Šířka (mm): | 38 mm |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Délka (mm): | 412 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/1370828 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 16.5 W |
| Svítivost (lumen): | 2100 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
