Žárovka LED 7,5W R7S 78mm CorePro (ekvivalent 60W), 1000lm, 4000K neutrální bílá, Philips 929001339102
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice R7s |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696713969 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 78 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/465220 |
| Příkon (W): | 7,5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
