Žárovka LED E14/ 3,5W teplá bílá trubková MINI 350lm nestmívatelná GLOBO 10646
LED žárovka trubková 3,5W (ekvivalent 30W) s paticí E14 v čirém provedení
napájení : 230V
doba do plného svícení 100% : 1 s
objímka : E14 (malý závit)
barva světla : 3000K - teplá bílá
světelný tok : 350 lumen
vyzařovací úhel : 360°
životnost : až 15000 hodin provozu
počet spínacích cyklů : 7.500 x
energetická třída : F
index Ra : >80
rozměry : průměr 18mm x výška 51 mm
nestmívatelná
neobsahuje rtuť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371293568 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Délka (mm): | 51 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/781790 |
| Průměr (mm): | 18 mm |
| Příkon (W): | 3,5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 350 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
