Žárovka LED E14/ 4,8W 470lm 4000K neutrální bílá GLOBO 10626CK
LED žárovka, plast bílý, R50, Ø5cm, V:8,2cm, 1xE14 LED 4,8W 230V, 470lm, 4000K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 9007371437931 |
| Výška (mm): | 83 mm |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1334713 |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Příkon (W): | 4,9 W |
| Svítivost (lumen): | 450 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
