Žárovka LED E14/ 4,9W 470lm 3000K teplá bílá GLOBO 10640K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 9007371385959 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | F |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Příkon (W): | 4,9 W |
| Svítivost (lumen): | 470 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
