Žárovka LED E14/ 4W filament 350lm 2200K GLOBO 10588AK
Výkon této LED žárovky ve tvaru svíčky 4W E14 může být srovnatelný s 30W žárovkou. LED žárovka má životnost 15 000 hodin. Je vyrobena ze skla a produkuje 350 lumenů s teplotou světla 2200 kelvinů. Tato LED žárovka není stmívatelná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 9007371440917 |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Barva světla (K): | 2200 K |
| Energetická třída: | F |
| Průměr (mm): | 35 mm |
| Příkon (W): | 4 W |
| Svítivost (lumen): | 350 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
