Žárovka LED E14/ 5,5W 470lm 2700K (ekvivalent 40W) Philips (Pila) 929002968431
Regulovatelná svítidla LED Philips BR stechnologií AirFlux zajišťují měkké rozptýlené světlo a plynulé stmívání, které snižuje oslnění. Jejich elegantní a lehký design je ideální pro svícení směrem dolů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8727900970401 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 106 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/422058 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 35 mm |
| Příkon (W): | 5,5 W |
| Svítivost (lumen): | 470 lumen |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
