Žárovka LED E14/ 5W svítivost 470lm smart RGB chytrá GLOBO 106750SH
Chytrá žárovka E14 5W RGB GLOBO 106750SH ovládáná přes iOS / Android
Tuto smart žárovku lze snadno ovládat pomocí aplikace Tuya Smart App (Android / iOS) nebo přiložených dálkovým ovladačem. Žárovka je stmívatelná a má také funkci změny barvy. Hlasové ovládání je jednoduché s Amazon Echo, Google Home. Výhodou této žárovky je bezproblémová integrace do inteligentní domácí sítě v kombinaci s neomezeným připojením k jiným zařízením v síti. Obsluha přes domácí síť šetří vaši elektřinu.
Parametry:
Příkon: 5W
Svítivost: 470 lm
Barva světla: RGB, 3000K - 6000K
Ovládání: dálkový ovladač, Tuya Smart App (Android / iOS)
Závit: E14
Energetická třída: A+
Výška: 9 cm
Průměr: 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9007371386482 |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/799124 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 45 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Svítivost (lumen): | 470 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
