Žárovka LED E14/ 5W teplá bílá 3000K, 470lm, R50, GLOBO 10626K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9007371434930 |
| Výška (mm): | 83 mm |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1334711 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 450 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
