Žárovka LED E14/ 6W 380lm 1800K kouřové sklo GLOBO 10588S
LED žárovka, sklo kouřové, Ø:35mm, V:98mm, patice 1xE14, LED 6W 230V, 380lm zdroj, 380lm Výstup, 1800K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371434787 |
| Výška (mm): | 98 mm |
| Barva světla (K): | 1800 K |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 35 mm |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 380 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
