Žárovka LED E14/ 6W 380lm 1800K kouřové sklo GLOBO 10589S
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371437788 |
| Výška (mm): | 78 mm |
| Barva světla (K): | 1800 K |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 45 mm |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 380 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
