Žárovka LED E14/ 7W 650lm 3000K teplá bílá GLOBO 10564
7W LED žárovka je ideální pro objímku E14. S průměrem 10,7 cm a 520 lumeny silného světla poskytuje tato žárovka 3000 Kelvinův teplé bílé světlo, které poskytuje příjemnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371437245 |
| Výška (mm): | 107 mm |
| Energetická třída: | F |
| Průměr (mm): | 37 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Svítivost (lumen): | 650 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
