Žárovka LED E14/ 7W 650lm 3000K teplá bílá GLOBO 10565
7W LED žárovka je ideální pro objímku E14. S průměrem 8,8 cm a 650 lumeny silného světla poskytuje tato žárovka 3000 Kelvinův teplé bílé světlo, které poskytuje příjemnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371431250 |
| Výška (mm): | 89 mm |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | F |
| Průměr (mm): | 47 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Svítivost (lumen): | 630 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
