Žárovka LED E27/ 3,8W (ekvivalent 60W) Filament 806lm 3000K teplá bílá Avide ABLFG27WW-3.8W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5999097938844 |
| Výška (mm): | 108 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 60 mm |
| Energetická třída: | A |
| EPREL: | lightsources/1155226 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 3,8 W |
| Svítivost (lumen): | 806 lumen |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
