Žárovka LED E27/ 4,5W teplá bílá svítivost 200 lumen 1800K GLOBO 11403F
Výkon této LED žárovky E27 4,5W ve tvaru AGL můžete porovnat s ekvivalentem běžné 20W žárovky. LED žárovka má životnost 15.000 hodin. Je vyrobena ze skla v jantarové barvě a svítí intenzitou 200 lumenů s teplotou světla 1800 Kelvinů. Tato LED žárovka je stmívatelná.
Technické informace:
Patice: E27
Výkon: 4,5W
Životnost: 15000 hodin
Teplota světla: 1800 K
Svítivost: 200 lm
Energetická třída: G
Stmívatelné: ANO
Výška (cm): 11,30
Průměr (cm): 6,00
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371367771 |
| Barva světla (K): | 1800 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/807373 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4,5 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
