Žárovka LED E27/ 4W 140lm 1800K kouřové sklo GLOBO 11538S
LED žárovka, sklo kouřové barvy, ø:125mm, V:164mm, 1xE27 LED 4W 230V, 140lm zdroj, 140lm výstup, 1800K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371456222 |
| Výška (mm): | 164 mm |
| Barva světla (K): | 1800 K |
| Materiál stínidla: | dýmová |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 125 mm |
| Příkon (W): | 4 W |
| Svítivost (lumen): | 140 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
